Na obranu parmice: 11 idolov, ktoré dokazujú, že tento účes je požehnaním pre K-Pop

  Na obranu parmice: 11 idolov, ktoré dokazujú, že tento účes je požehnaním pre K-Pop

Ach, parmica: obľúbený účes každého, ktorý miluje a nenávidí. Tento krátky až dlhý účes je ľudovo známy ako „vpredu biznis, vzadu párty“ – ale fanúšikovia majú len zriedka náladu na párty, keď na svojom obľúbenom k-popovom idole zbadajú parmice. Tento účes má zlý rap a nie bezdôvodne: nevymyslená parmica môže spôsobiť, že aj ten najkrajší z idolov bude vyzerať nebezpečne neupravene (prepáč, Park Kyung) alebo zvláštne prisatý (stále ťa milujeme, Minho):

Parmica sa však v posledných rokoch vrátila a existuje niekoľko dôvodov na jej oživenie: oživenie retro módy, trend smerom k čoraz výstrednejším štýlom... a šokujúco aj novoobjavený fakt, že parmice môžu skutočne vyzerať dobre . Áno, priatelia, teraz sme vstúpili do novej éry parmic: éry, v ktorej sú subtílnejšie a menej zanedbané; skôr šik než krepaté; a úprimne povedané, úplne atraktívne.

weheartit

Keď sa to urobí správne, parmica je tvorcom tvárí, tvarovateľom čeľustí a šampiónom chladu. Niektoré parmice si zaslúžia našu úctu a obdiv a ja sa chystám poskytnúť chladné a tvrdé dôkazy – vo forme krásnych obrázkov našich obľúbených K-pop idolov – aby som to dokázal. Poďme začať.

1. Všestranná parmica: BIGBANG’s G-Dragon

Nie je lepšie miesto, kde začať, než so samotným kráľom K-popu. G-Dragon je známy svojou schopnosťou rozhýbať akýkoľvek vzhľad, takže nie je prekvapením, že je ukážkovým príkladom všestrannosti parmice. Parmica GD prešla v priebehu rokov mnohými iteráciami, od jemných a anjelských až po drsné a odvážne. Tu je niekoľko našich obľúbených:

rturmullet / chhyvatana / always_gd

A jeden z našich najmenej obľúbených, pretože je mi ľúto, GD, ale v zadnej časti tejto vláknitej parmice nie je veľa večierkov a veľa WTF:

always_gd

2. Letná parmica: Baekhyun z EXO

Keď sa začalo EXO doberať si pre film „VOJNA“ boli fanúšikovia zaskočení, keď prvýkrát videli Baekhyuna športovať s parmicou. Ale povedzme si úprimne, na tomto „robení“ je toho veľa, čo sa nám páči: šmrncovná ofina je nádherne koketná a dlhé červené pruhy dodávajú vzhľadu speváka sexi, neskrotnú atmosféru. Baekhyunova parmica to zabila a bola nepochybne jedným z najikonickejších K-popových lookov leta 2017.

blondejongin

blondejongin

3. Majestátna parmica: B.A.P’s Jongup

Väčšine idolov by stačil odvážny účes alebo jasná farba, ale Jongup sa odvážil ísť tam, kde sa len málokto odvážil s týmto dvojfarebným parmicom s tyrkysovou špičkou. Výsledkom je ohromujúca hriva strieborných vlasov, vďaka ktorej speváčka vyzerá úplne božsky. Habaek, si to ty?

itsbap / BAP_Taliansko

4. Nervózna parmica: Himchan od B.A.P

Dvakrát viac mulletov, dvakrát väčšia zábava, však? Jongup nebol jediným členom B.A.P., ktorý mal tento účes pre skupinu “ medové týždne “ návrat, keď Himchan nasledoval jeho príklad s jemnejším vzhľadom. Himchanova parmica skutočne ponúka to najlepšie z oboch svetov: krátka, štruktúrovaná ofina zvýrazňuje líniu obočia, zatiaľ čo zadná časť vlasov mu dodáva drsnú sexy starú školu, ktorú si nemôžeme pomôcť, ale milujeme ju.

rturmullet

5. Sofistikovaná parmica: SEDEMNÁSŤ je The8

Ak si stále myslíte, že parmice sú vhodnejšie pre rockové hviezdy z 80. rokov, zamyslite sa znova, pretože The8 spôsobil revolúciu v účesoch použitím rôznych farieb, textúr a doplnkov. Strih člena SEVENTEEN je taký elegantný, že nevieme povedať, kde sa končí podnikanie a kde začína párty, čo mu umožňuje ľahko prechádzať z módneho hlupáka cez nenápadného zlého chlapca do vzhľadu priateľa. Kto vedel, že parmica môže mať toľko rôznych nuancií?

softsblog / picdeer / sbs

6. Boho parmica: EXO’s Chen

Chen dal parmici jedinečnú premenu pre „ čas ,“ zapletal si zadnú časť svojich lokničiek, aby dodal vzhľadu boho šmrnc. Vrkoče naznačujú slobodomyseľný, divoký pruh, zatiaľ čo Chenova tupá ofina nie je nezmysel: rozhodne si nechceme pokaziť jeho tempo.

životný štýl

7. Subtilná parmica: BTS's V

V si zachoval svoju parmicu na jemnej a subtílnej strane, pre chlapca od vedľa s koketným vzhľadom. Jeho dlhá ofina dodáva štýlu tajomnú auru; perfektný doplnok k lákavému „ Jedinečnosť ” hudobné video, v ktorom pôvodne hral tento účes. Hlboko na nás zapôsobilo aj množstvo objemu tohto modelu – ten strapatý vzhľad dáva nepopierateľný chlapčenský šarm.

deoreopda

8. Príliš cool pre školu parmica: GOT7's JB

Subtílna, uhladená a trochu rozstrapatená parmica JB vyžaruje laissez faire atmosféru, ktorá ponúka maximálny chlad. Ostrihal si tú roztrhanú ofinu sám? Učesal si dnes ráno vôbec vlasy? Nezáleží na tom; JB je chladnejší ako my všetci bez toho, aby sa o to musel pokúšať, a má aj parmicu, aby to dokázal.

leaderbum

9. Parmica anjelská: NCT je Taeyong

Je to svätožiara alebo účes? Taeyongova parmica je dokonalým doplnkom jeho legendárnych vizuálov, hladí ho po krku jemnou textúrou a rámuje jeho tvár éterickými odtieňmi.

mystalk / weheartit

Plne sme nedocenili ani „obchodný“ aspekt parmice, kým sme nevideli Taeyonga v „NCT 127“ Nepravidelný úrad “, pretože nič nehovorí „šéf“ ako táto parmica:

lty701_intl

10. Fluorescenčná parmica: WINNER's Song Mino

Mino’s parmica by mala byť podľa všetkého módnym faux pas, od svojej poburujúcej farby až po neupravený strih. Napriek tomu sa to rapperovi WINNER nejako podarilo vytiahnuť. Táto žiariaca guľa smaragdového chmýří sa nachádza na hranici medzi odporným a chladným, no keď sa spojí s Minovou prítomnosťou na pódiu, sme do toho čudne blázniví.

rturmullet / mhizmus

11. Elegantná parmica: Kwon Hyunbin

Účes bývalého člena JBJ Kwona Hyunbina, bratranca subtílnej parmice V, vyžaruje prirodzený, mäkký pocit, ktorý absolútne zbožňujeme, najmä s ofinou odstrčenou nabok. Hyunbin je dôkazom toho, že dvojtvárnosť obchodu/párty sa dá skrotiť do všestrannejšieho neformálneho vzhľadu. Čo nemilovať?

weheartit / pinterest

Čestné uznania

Parmica zostáva z nejakého dôvodu kontroverzným štýlom a nie každý idol to dokázal tak veľkolepo ako vyššie uvedených 11. Boli by sme ľahostajní, keby sme nespomenuli idoly, ktoré na svojich cestách s parmicami podnikli pozoruhodné kroky, ale ešte sa musia úplne kultivovať ich parmice do žiarivej hrivy slávy, ktorou sa môžu stať. Ale s malou zmenou farby alebo mierne odlišným štýlom veríme, že aj tieto idoly sa stanú priekopníkmi tohto vynikajúceho „robenia:

rturmullet / aminoaplikácie / rturmullet / iamkpopped / aminoaplikácie

Zľava zhora doprava: Woozi zo SEVENTEEN, Taeil z NCT, Youngbin zo SF9; Vľavo a vpravo dole: N a Zico od VIXX.

Ahoj Soompiers, veríš teraz v silu parmice? Alebo si stále nepresvedčený? Ktorý k-popový idol sa mu darí najlepšie? Podeľte sa o svoje názory v komentároch!

hgordon zostáva hore príliš neskoro počas týždňových maratónskych K-drám a snaží sa držať krok s najnovšími K-popovými vydaniami.