Nam Tae Hyun okamžite získava srdce a súhlas mamy Jang Do Yeon

 Nam Tae Hyun okamžite získava srdce a súhlas mamy Jang Do Yeon

Volám sa Tae Hyun konečne stretol Jang Do Yeon matka.

V epizóde „Svokrovci v praxi“ na tvN z 21. decembra navštívila matka Jang Do Yeona domov Jang Do Yeona a Nam Tae Hyuna.

Pred jej príchodom sa Nam Tae Hyun prezliekol do obleku a upratal svoj vzhľad a domov, aby sa pripravil na jej návštevu. Povedal: „Moja mama mi povedala, že moja svokra ma zbožňuje. Chcem sa s ňou rýchlo stretnúť a dať jej radosť.“Pozdravil svoju svokru a povedal jej: 'Si taká krásna.' Hneď sa k nemu zahriakla a nazvala ho svojim zaťom. Počas rozhovoru povedala: 'Môj zať mal na sebe oblek a odišiel a moje srdce začalo búšiť, pretože vyzeral tak krásne.' Medzitým sa Jang Do Yeon z hanby skryla, keď videla svoju matku a „manžela“ spolu.

Matka Jang Do Yeon prezradila niektoré veci, ktoré si so sebou priniesla, vrátane ocenení a denníka svojej dcéry. Nam Tae Hyun prečítala nahlas niekoľko riadkov z detského denníka Jang Do Yeon a vyjadrila úžas nad jej poetickým a emotívnym písaním.

Komediantkina matka potom začala s grilovaním deodeok (koreň), kurací guláš a šalát. Nam Tae Hyun zamieril do kuchyne, aby jej pomohol a opäť na ňu urobil dojem. Po súste jej jedla poznamenal: „Je to vynikajúce,“ a svokra sa usmiala, keď ho sledovala, ako jedol.

Povedala: 'Priala by som si, aby si bol mojím skutočným zaťom,' a on odpovedal: 'Mohol by som sa stať tvojím skutočným zaťom.' Keď sa spýtala: 'Aká je pravdepodobnosť, že sa naozaj vydáte?' Nam Tae Hyun všetkých prekvapil odpoveďou: '60 percent.' Jang Do Yeon žartoval: 'Začal som na 100 percent.'

Potom vytvoril akrostichovú báseň s použitím mena Jang Do Yeon. „Nehrám sa,“ začal. 'Chcem ísť s Do Yeon.'

„Svokrovci v praxi“ sa vysielajú v piatok o 19:40. KST.

zdroj ( 1 )