Park Shi Hoo sa premení na ambiciózneho prokurátora pre nadchádzajúcu drámu „Babylonská veža“

 Park Shi Hoo sa premení na ambiciózneho prokurátora pre nadchádzajúcu drámu „Babylonská veža“

Fotografie z Park Shi Hoo nová dráma' Babylonská veža “ ukážte mu, ako stojí v daždi.

Nová dráma TV Chosun Babylonská veža je o romániku medzi prokurátorom, ktorý zahodil svoj život kvôli pomste, a herečkou, ktorej život po svadbe zruinuje. Mysteriózna melodráma sa zameria na škaredú pravdu za prípadom vraždy a boj o moc v rámci konglomerátnej rodiny.

Park Shi Hoo prevezme úlohu Cha Woo Hyuka, novinového reportéra, ktorý sa premenil na ambiciózneho prokurátora, ktorý zistil, že nemôže dosiahnuť svoje ciele, ak bude priamočiary; niekedy musí skrývať svoje vnútorné pocity. Diváci s nadšením sledujú vystúpenie Park Shi Hoo vo filme „Babelská veža“, pretože sa stal známym ako „Park Shi Hoo, ktorý sledujete s dôverou“, pretože nesklamal v žiadnom z projektov, na ktorých sa podieľal.Novo vydané fotografie ukazujú charizmu Park Shi Hoo, keď stojí v lejaku. Cha Woo Hyuk sa náhlivo prechádza dažďom, aby si zobral taxík, keď ho zasiahne spŕška vody z okoloidúceho auta. Cha Woo Hyuk vyzerá zúrivo, keď je úplne namočený v čiernom obleku, ktorý má na sebe. Diváci sú nadšení z jeho postavy, ktorá má pokojný vzhľad, ale ohnivú povahu.

Natáčanie scény s dažďom sa uskutočnilo 28. novembra na ulici v okrese Gangnam v susedstve Apgujeong. Park Shi Hoo pred skúškou podrobne hovoril o scéne s režisérom Yoon Sung Shikom. Svoje prvé natáčanie dokončil perfektne predvedením pohlcujúceho herectva, vďaka ktorému sa scéna javila ako skutočná.

Po dokončení prvého natáčania Park Shi Hoo povedal: „Cha Woo Hyuk ako ambiciózny prokurátor má bolesti z minulosti a je to postava s množstvom príbehov na pozadí. Po prečítaní scenára sa Cha Woo Hyuk ukázal ako veľmi charizmatická postava, do ktorej by som sa zamiloval aj ja.“ Dodal: „Prvýkrát sa [natáčanie] cítil veľmi dobre, pretože personál sa do detailov pripravil a bol veľmi ohľaduplný. Dúfam, že aj diváci budú môcť cítiť túto dobrú energiu a drámu sa im bude veľmi páčiť.“

Produkčný štáb povedal: „Pôvabný herec Park Shi Hoo a šarmantná postava Cha Woo Hyuk predviedli perfektnú synergiu už od prvého natáčania. S nadšením sledujte, ako sa ‚Park Shi Hoo, ktorý sledujete s dôverou‘ premení na ambiciózneho prokurátora.“

Babylonská veža bude mať premiéru 27. januára!

zdroj ( 1 )