Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum zápasí s bolesťou srdca na albume „Encounter“

 Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum zápasí s bolesťou srdca na albume „Encounter“

Nové zábery drámy tvN zo stredy do štvrtka “ Stretnutie ' šou Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum túžiaci po sebe.

Na zverejnených fotografiách sa Soo Hyun (hrá Song Hye Kyo) díva do diaľky z mostu. Bližší pohľad ukazuje jej výraz, ktorý odhaľuje jej komplikované vnútorné pocity. Soo Hyun, ktorá nedokáže zadržať svoje emócie, je roztrhaná.

Jin Hyuk (hrá ho Park Bo Gum) je tiež zničený, keď plače na uliciach. Nedokáže potlačiť svoje city a v slzách sa zrúti na ulicu. Fanúšikovia sú obzvlášť zlomení, keď vidia Jin Hyuka, ktorý mal vždy pozitívny prístup aj v ťažkých situáciách, zaplaveného smútkom. Po dvoch epizódach do konca sú diváci zvedaví, či bude mať „Stretnutie“ šťastný koniec.

Spojler

V predchádzajúcej epizóde „Stretnutie“ sa Soo Hyun rozhodla rozísť sa s Jin Hyukom po matke Jin Hyuka (hrá ju Baek Ji Won ) prišla za Soo Hyun v slzách a prosila ju, aby sa rozišla s Jin Hyukom. Soo Hyun sa rozhodla odsunúť svoje vlastné šťastie nabok, keď videla vplyv na normálny život Jin Hyukovej rodiny. Jin Hyuk si nebol vedomý tejto situácie a sľúbil, že zostane po boku Soo Hyun bez ohľadu na to, aké problémy nastanú. Diváci sú zvedaví, či sa pár bude môcť dať znova dokopy, keď prekonajú svoje nepriazne osudy.

Produkčný štáb filmu „Encounter“ povedal: „Prosím, prejavte veľký záujem o románik dvoch ľudí až do konca, aby ste zistili, či Soo Hyun a Jin Hyuk, ktorí boli silní v časoch ťažkostí, prekonajú všetky svoje protivenstvá, aby si udržali milovať naživo.'

“Stretnutie” sa vysiela každú stredu a štvrtok o 21:30. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )