Pozrite si: Lee Dong Wook a Yoo In Na Zjednotiť sa a vžiť sa do postavy na prvé čítanie scenára

 Pozrite si: Lee Dong Wook a Yoo In Na Zjednotiť sa a vžiť sa do postavy na prvé čítanie scenára

Lee Dong Wook a Yoo In Na nedávno sa zišli pre prvé čítanie scenára z „Dotkni sa svojho srdca“ (predbežný názov).

Obaja herci sa po vystúpení v úspešnej dráme opäť spoja. Goblin .“ K nim sa pripojí herecké obsadenie, ktoré zahŕňa Shin Dong Wook , Syn Sung-yoon , oh jung se , Shim Hyung Tak , Jang So Yeon, Park Ji Hwan a Lee Joon Hyuk . Dráma bude rozprávať príbeh úspešnej právničky a herečky, ktorá predstiera svoju funkciu a pracuje ako jeho sekretárka. Lee Dong Wook si zahrá právnika Kwon Jung Rok a Yoo In Na herečku Oh Jin Shim.

Video začína predstavením hercov. Lee Dong Wook sľubuje: „Urobím všetko pre to, aby som v roku 2019 zanechal svoju stopu na tvN. Ďakujem,“ zatiaľ čo Yoo In Na veselo hovorí: „Urobme spolu šťastnú drámu.“ Shin Dong Wook jednoducho pozdraví hercov a štáb slovami „Dúfam, že sa dohodneme,“ a Son Sung Yoon povie: „Urobím, čo bude v mojich silách. Všetci si dávajte pozor na chlad.“

Všetci herci sa zjednotia so svojimi postavami a urobia všetko pre to, aby scény zahrali realisticky. Lee Dong Wook sa ponorí do svojej úlohy ako Kwon Jung Rok. Jeho tón a pohľad sú chladné a pokojné a vyžaruje z neho profesionalita právnika, ktorý je zástancom pravidiel. Na druhej strane, Yoo In Na dokonale vystihuje sladkú a očarujúcu osobnosť herečky Oh Yoon Seo. Keď sa správa opitá, Lee Dong Wook si nemôže pomôcť a smiať sa jej roztomilosti.

Obaja herci vykazujú skvelú chémiu pri spoločnej práci na svojich replikách a očný kontakt bez akejkoľvek nešikovnosti alebo neschopnosti. Ich profesionálne herectvo prinúti každého spozornieť, no keď svoje komické repliky vyslovia vtipne, miestnosť sa naplní žiarivým smiechom.

Pozrite si ich prvé čítanie scenára!

„Touch Your Heart“ od tvN má mať premiéru v prvej polovici roku 2019 ako dráma nadväzujúca na „Stretnutie“. Medzitým si pozrite najnovšiu epizódu „Stretnutia“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )