Sean napísal sladký list svojej manželke Jung Hye Young na jej narodeniny

 Sean napísal sladký list svojej manželke Jung Hye Young na jej narodeniny

Jinusean's Sean a Jung Hye Young sú najmilší pár!

14. decembra zaželal Sean Jung Hye Young všetko najlepšie k narodeninám tým, že jej na svojom Instagrame zverejnil srdečný list.

Jeho listy znie:'Mojej drahej Hye Young.'

„Dnes pribudla na tvoju narodeninovú tortu ďalšia sviečka. Ožaruješ môj život jasnejším svetlom. Si svetlo v mojom živote.

„Neviem, či si uvedomuješ, aká veľká životná sila si v mojom živote, alebo ako svetlo, ktoré ma hreje pri srdci.

'Staňme sa šťastnejšími, milujme sa ešte viac ako teraz.' Staňme sa šťastnejšími, cítime vďačnosť jeden za druhého ešte viac ako teraz. Staňme sa šťastnejšími, aby sme mohli žiariť ešte viac ako teraz.

„Rozdávajme toto šťastie iným a žime tak. Takže svet, v ktorom žijú naše deti, sa môže stať šťastnejším miestom.

„Každý deň ďakujem Bohu za to, že si súčasťou môjho života. Si pre mňa obrovský dar od Boha!

'Všetko najlepšie k narodeninám, Hye Young!'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môj drahý Hyeyoung, ešte jedna sviečka na tvojej narodeninovej torte a ty dnes žiariš v mojom živote jasnejšie. Si svetlo v mojom živote. Nevieš, koľko energie si v mojom živote a koľko si svetlo, ktoré ma hreje pri srdci. nech sme šťastnejší Zatiaľ čo sa navzájom milujú viac ako teraz. nech sme šťastnejší Ďakujeme jeden druhému viac ako teraz. nech sme šťastnejší Aby jeden druhému svietil jasnejšie ako teraz. A žime tak a doprajme toto šťastie viacerým ľuďom. Aby naše deti žili vo svete šťastnejším. Každý deň ďakujem Bohu za to, že si súčasťou môjho života. Si pre mňa taký veľký dar od Boha! Všetko najlepšie k narodeninám Hyeyoung-ah!

Príspevok zdieľaný používateľom Sean Ro (@jinusean3000) zapnuté

Sean a Jung Hye Young sa dali dokopy v roku 2004 a momentálne žijú so svojimi štyrmi deťmi. Šťastný pár si neustále ukazuje svoju lásku k sebe a je o nich tiež známe, že to robia štedré dary rôznym charitatívnym organizáciám.

Zdroj (1)

Najlepší fotografický kredit: Xportsnews