Selena Gomez zatvára webovú stránku pre Blackout utorok; Akcie čiernych organizácií na podporu

 Selena Gomez zatvára webovú stránku pre Blackout utorok; Akcie čiernych organizácií na podporu

Selena Gomez na dnes zatvorila svoju oficiálnu webovú stránku na podporu Blackout Tuesday.

Tento 27-ročný spevák je jedným z mnohých, ktorí sa dnes zastavili a hľadali spôsoby, ako pozdvihnúť černošskú komunitu a dovolať sa spravodlivosti rasovej nerovnosti v Amerike.

„Dúfam, že si dnes nájdete čas na introspektívne premýšľanie o tom, ako sa môžeme všetci spojiť a počúvať jeden druhého s otvoreným srdcom a mysľou,“ uvádza sa vo vyhlásení píše sa na jej stránke .

Pokračuje: „Krajina už dávno čaká na zmysluplné zmeny v našej rozvrátenej spoločnosti. Na čiernych životoch záleží.'

Selena tiež vymenoval niekoľko organizácií, ktoré treba navštíviť, vrátane Black Lives Matter, When We All Vote, Color of Change a NAACP .

Jej nový Vzácna krása Spoločnosť sa pripojila k „Blackout Tuesday“ s vlastným vyhlásením.

„Pre našu komunitu, zajtra ideme do tmy, aby sme sa zúčastnili #BlackoutTuesday. Dúfame, že si všetci nájdeme čas na introspektívne premýšľanie o tom, ako sa môžeme všetci spojiť a počúvať jeden druhého s otvoreným srdcom a mysľou,“ uvádza sa vo vyhlásení. na Instagrame čítať.

„Premýšľame aj o tom, ako môžeme zakročiť proti systémovému rasizmu a urobiť zmenu. Krajina už dávno čaká na zmysluplné zmeny v našej rozvrátenej spoločnosti. Na životoch černochov záleží,“ popisok končil hashtagom „#theshowmustbepaused“.

Pozrite sa, ktoré iná hudobníčka zatvorila svoje vlastné značky na daný deň.