Seolhyun Gives Up Her Job to Embart on Her First Escapade in Upcoming Drama

 Seolhyun Gives Up Her Job to Embart on Her First Escapade in Upcoming Drama

„Nemám chuť robiť čokoľvek“ (doslovný názov) odhalilo nové fotografie Seolhyun !

V hlavnej úlohe To je Siwan a Seolhyun, „I Don’t Feel Like Doing Anything“ je pripravovaná dráma založená na populárnom webtoon s rovnakým názvom. Romantický príbeh je o ľuďoch, ktorí sa rozhodnú opustiť svoj doterajší životný štýl v rušnom meste a presťahovať sa do ničnerobenia do malého mestečka, kde sa nakoniec môžu nájsť.

Seolhyun prevezme úlohu 28-ročnej Lee Yeo Reum, ktorá sa len pred tromi mesiacmi stala zamestnankyňou na plný úväzok v spoločnosti, v ktorej pracuje päť rokov. Nakoniec však vyhlási stávku na vlastný život, dá výpoveď a len si vezme jeden batoh do Angoku, kde žije v prázdnej biliardovej miestnosti.Fotografie zobrazujú Lee Yeo Reum, ktorá náhle navštívi dedinu Angok len s batohom. Keď sa prvýkrát v živote vydáva na eskapádu, vyzerá svieža a nadšená z toho, čo ju čaká. Lee Yeo Reum plánuje nerobiť nič na tomto novom mieste, kde nikoho nepozná a všetko je len neznáme. Čelí však nečakaným udalostiam a ľuďom a prechádza zmenou. Diváci sú zvedaví, čo sa stane s Lee Yeo Reum, ktorá urobí svoj prvý krok ako dobrovoľne nezamestnaná.

Produkčný tím poznamenal: 'Na natáčaní bola len Lee Yeo Reum a nie herečka Seolhyun.' Produkčný tím tiež požiadal divákov, aby predvídali Seolhyunovu nadchádzajúcu transformáciu.

„I Don’t Feel Like Doing Anything“ bude mať premiéru tento november prostredníctvom Genie TV, Seezn a ENA!

Počas čakania si pozrite Seolhyuna v „ The Killer's Shopping List “:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )