Seungkwan zo SEVENTEEN zverejňuje úprimnú správu vďačnosti členom a fanúšikom po roku 2018 MAMA

  Seungkwan zo SEVENTEEN zverejňuje úprimnú správu vďačnosti členom a fanúšikom po roku 2018 MAMA

Po 2018 Mnet Asian Music Awards (MAMA) v Hong Kongu, SEDEMNÁSŤ Seungkwan poďakoval svojim spoluhráčom a fanúšikom v emotívnom odkaze!

14. decembra sa SEVENTEEN zúčastnili záverečnej ceremónie MAMA 2018 v Hong Kongu, kde sa zúčastnili vyhral cenu za najlepší tanečný výkon mužskej skupiny a cenu za najlepší OST.

Niekoľko hodín po predstavení sa Seungkwan podelil o úprimnú správu vďačnosti na svojom osobnom účte na Instagrame. Začal vysvetlením: „Boli veci, ktoré som nestihol povedať v našej ďakovnej reči, takže píšem ešte pár slov.“Seungkwan potom napísal: „Svojim kolegom SEVENTEEN členom, ktorí toho tento rok prežili naozaj veľa, som veľmi vďačný. Tvrdo si pracoval.

„Počas dnešného vystúpenia na pódiu som si opäť uvedomil, koľko sily mi dalo, že vás 12 po mojom boku je.

„Vzhľadom na členov, ktorí sa spoločne zaviazali, že od roku 2015, 2016, 2017, až do tohto roku 2018 budú vždy vlievať všetku našu vášeň a energiu do našich vystúpení; kvôli členom, ktorí sa zaviazali urobiť z Caratov, ktorí nás milujú, hrdosť; Aj keď tento rok bolo veľa ťažkých období, na našej ceste sem sme ich vydržali dobre.“

Seungkwan sa ďalej priamo prihovoril fanúšikom SEVENTEEN a opýtal sa: „Ak sme my, SEVENTEEN, až doteraz kráčali spolu s Carats, mohli by sme sa spolu v budúcnosti dostať do väčších výšok?

„Všetko, čo musíte urobiť, je len stáť a pozerať sa! Vytiahneme ťa hore.

'Ďakujeme a máme ťa radi.'

Ešte raz blahoželám K SEDMEMNÁSKOM!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#2018MAMA #SEVENTEEN Napísal som ešte pár slov, pretože som nevedel, čo povedať. Naši členovia, ktorí tento rok naozaj tvrdo pracovali, vám veľmi pekne ďakujem za vašu tvrdú prácu a znova som pocítil, akú silu som získal s 12 ľuďmi vedľa mňa počas dnešnej etapy. Spolu v rokoch 2015, 2016, 2017 a 2018 sú členovia, ktorí sľúbia, že na pódium vždy vložia všetku svoju vášeň a energiu, aby na nás CARATáci, ktorí nás milujú, mohli byť hrdí. Ak sme my, Seventeen and Carats, doteraz spolu dobre kráčali, pôjdeme spolu ďalej? Môžete to len sledovať! Budeme vás viesť chlapci Ďakujem a milujem ťa #?

Príspevok zdieľaný používateľom Vice Seungkwan (@pledis_boos) zapnuté

Pozrite si vystúpenie SEVENTEEN na MAMA 2018 v Hong Kongu tu !