Seungri z BIGBANG poskytuje zmysluplný dar na pomoc ľuďom s Lou Gehrigovou chorobou

 Seungri z BIGBANG poskytuje zmysluplný dar na pomoc ľuďom s Lou Gehrigovou chorobou

BIGBANG's Seungri daroval zmysluplný dar na pomoc ľuďom s Lou Gehrigovou chorobou!

Podľa nadácie Seungil Hope Foundation Seungri nedávno daroval 100 miliónov wonov (približne 88 610 dolárov). Nadácia v súčasnosti prijíma dary na pomoc pri financovaní prvej kórejskej nemocnice, ktorá sa venuje liečbe Lou Gehrigovej choroby. Začiatkom tohto mesiaca aj Seungri oslavoval svoje narodeniny darovaním a dobrovoľníctvom.

Seungri povedal: „Výzva v ľadovom vedre mi pomohla dozvedieť sa viac o Lou Gehrigovej chorobe. Poskytnutie tohto daru na pomoc pri výstavbe nemocnice bolo pre mňa veľmi zmysluplnou skúsenosťou. Dúfam, že viac ľudí bude naďalej podporovať ľudí s Lou Gehrigovou chorobou a dúfam, že nemocnica bude čoskoro postavená. Vždy budem podporovať ľudí s Lou Gehrigovou chorobou.'WINNER's Kang Seung Yoon, Seungriho kolega z vydavateľstva YG Entertainment daroval do nadácie nedávno. Jeho dar bude použitý aj na financovanie nákladov na otvorenie novej nemocnice.

Jinusean’s Sean, ktorý stojí na čele nadácie Seungil Hope, uviedol: „Som taký hrdý a vďačný, že vidím svojich juniorov, ktorí to vracajú a pozitívne ovplyvňujú spoločnosť svojím vlastným spôsobom. Sme veľmi vďační, že dostávame takéto dary, a cítime teplo, ktoré majú k ľuďom s Lou Gehrigovou chorobou a ich rodinám. Budeme aj naďalej robiť všetko pre to, aby sme ľuďom s touto chorobou priniesli nádej.“

zdroj ( 1 )