Showrunner 'Grey's Anatomy' zverejnil vyhlásenie o rozlúčke Alexa Kareva zo show

'Grey's Anatomy' Showrunner Releases Statement on Alex Karev's Farewell from the Show

Krista Vernoffová , showrunner a výkonný producent Greyova anatómia , hovorí po tom, čo sa relácia rozlúčila s Justin Chambers “ milovaná postava Alex Karev.

Aj keď to už mesiace vieme Justin opustil show, nebolo to až do epizódy z 5. marca Alexov odchod bol konečne vyriešený .

Alex nechal Seattle dnu Justin pri poslednom vystúpení v novembri a v najnovšej epizóde napísal listy niektorým postavám vrátane svojej manželky Jo, v ktorých uviedol, že sa opäť stretol so svojou bývalou manželkou Izzie ( Katherine Heigl ) a zistila, že pred desiatimi rokmi tajne porodila jeho dvojičky.

'Je takmer nemožné rozlúčiť sa s Alexom Karevom,' Krista povedal v a vyhlásenie . „To platí pre mňa a pre všetkých autorov Greyova anatómia ako je to pre fanúšikov. Milovali sme písanie Alex. A my sme sa radi pozerali Justin Chambers jeho jemné zobrazenie. 16 sezón, 16 rokov, sme vyrastali po boku Alexa Kareva. Boli sme frustrovaní jeho obmedzeniami a boli sme inšpirovaní jeho rastom a začali sme ho hlboko milovať a považovať ho za jedného z našich najlepších priateľov. Bude nám strašne chýbať. A vždy budeme vďační za jeho vplyv na našu show, na naše srdcia, na našich fanúšikov, na svet.“

Fanúšikovia sú zmiešaní v tom, čo sivá spisovatelia ukončili Alexov príbeh a Krista to vo svojom vyhlásení neriešila.

Ellen Pompeo , dlhoročná hviezda seriálu, má vyjadrila svoje myšlienky na rozlúčku s postavou .