Sledujte: Člen chlapčenskej skupiny a bývalý finalista skupiny „Produce“ preberá obaly iKON na skladbe „The King Of Mask Singer“

 Sledujte: Člen chlapčenskej skupiny a bývalý finalista skupiny „Produce“ preberá obaly iKON na skladbe „The King Of Mask Singer“

V najnovšej epizóde „ Spevák Kráľ masiek ,“ bola odhalená identita „Young at Heart“!

Počas vysielania speváckej súťaže MBC 16. apríla sa na pódium postavilo osem nových súťažiacich, aby vyzvali úradujúceho šampióna.

V prvom zápase prvého kola sa „Young at Heart“ a „Palette“ stretli s duetovou verziou balady Sung Si Kyunga „Two People“.

Spoilery

Po sčítaní hlasov to bola nakoniec Palette, ktorá vyhrala kolo a postúpila do ďalšej fázy súťaže.

Young at Heart potom predviedli groovy cover of iKON hit „My Type“, keď si v polovici zložil masku, aby odhalil, že patrí EPEX Keum Dong Hyun .

Chatovanie s hostiteľom Kim Sung Joo po predstavení Keum Dong Hyun, ktorý vytvoril finále 20 na „Produce X 101“ spoločnosti Mnet v roku 2019 a neskôr sa ukázalo, že bol vyradený z dôvodu manipulácia s hlasovaním —hovoril o veľkom cieli, ktorý má do budúcnosti.

'Môj cieľ mi bol nedávno jasnejší,' povedal Keum Dong Hyun. „Počas prípravy na 'The King of Mask Singer' som nakoniec videl budovu MBC [ústredie] v Sangam. Prinútilo ma to tvrdo pracovať, aby sme mohli pomôcť našej spoločnosti rásť tak, aby mala budovu veľkú ako MBC. A tiež chcem na tú budovu zavesiť veľký transparent EPEX.“

Po odvysielaní epizódy zverejnil oficiálny Twitter účet EPEX aj niekoľko fotografií Keum Dong Hyuna v zákulisí s jeho maskou.

Pozrite si celú epizódu „The King of Mask Singer“ s anglickými titulkami nižšie!

Sledovať teraz