Sledujte: EXO's Lay hovorí o svojej inšpirácii a obľúbených Pokémonoch

 Sledujte: EXO's Lay hovorí o svojej inšpirácii a obľúbených Pokémonoch

EXO Položiť vystupoval v MTV News „Dive In“, aby odpovedal na niektoré veľmi dôležité otázky o jeho albume, inšpirácii a najlepších výberoch Pokémonov.

V rozhovore do hĺbky vysvetlil svoju pieseň „NAMANANA“, ktorá v podstate predstavuje veľkú náladu. Na otázku, prečo pieseň vydal v angličtine aj mandarínčine, Lay zdôvodnil, že sa chce priblížiť anglicky hovoriacemu trhu, no zároveň ukázať svetu, čo je M-pop. Lay tiež uviedol svoj pohľad na svoje obľúbené časti z natáčania hudobného videa k skladbe NAMANANA.

Okrem toho sa Lay podelil o svoje myšlienky o svojom šťastí a inšpirácii. Lay vysvetlil, že jeho šťastie pochádza z jeho hudby a fanúšikov a povedal: „Ak sa mojim fanúšikom alebo ľuďom bude páčiť moja hudba, je to úžasné. Lay hovoril o svojej túžbe pokračovať vo svojich snoch v hudbe a o svojej sebamotivačnej stratégii, ktorou je rozprávať sa sám so sebou! Prezradil, že by si povedal: „Nebuď lenivý“, aby nesklamal svojich fanúšikov, čím ukázal, ako má vždy na mysli svoju vášeň a fanúšikov. Lay ukázal svoju túžbu pracovať ešte tvrdšie rozprávaním o tom, ako sa chce tiež zlepšiť v angličtine, hoci už hovorí plynule.Ešte zábavnejšie bolo, že Lay bol tiež požiadaný, aby sa podelil o niektoré zo svojich obľúbených piesní a svojich troch najlepších Pokémonov, ktorými boli Cranidos, Kyogre a Pikachu. Okrem toho sa prirovnal k postave Dragon Ball, Goku, pretože je rovnako pracovitý a talentovaný.

Pozrite si Layove vtipné odpovede a inšpiratívne rozhovory nižšie!