Sledujte: GOT7 Sparks Curiosity v novej ukážke varietnej show Mnet

 Sledujte: GOT7 Sparks Curiosity v novej ukážke varietnej show Mnet

Mnet zverejnila upútavku na svoju novú varietnú šou „Nie je to tá istá osoba, ktorú ste poznali“, kde hlavnými hosťami prvej epizódy, ktorá sa má vysielať niekedy v polovici decembra, sú GOT7. Program je kvízová šou, v ktorej ľudia blízki príbuzní s hosťami (ako sú priatelia, významní ľudia, manažéri, rodičia, súrodenci a ďalší) sledujú videorekordér o každodennom živote hostí a hádajú, aké budú ich ďalšie kroky.

V ukážkovom videu členovia GOT7 BamBam , Jinyoung a JB vstúpiť do ich čakárne a rozprávať sa o tom, akí sú hladní. Zrazu Bam Bam objaví na zemi bankovku v hodnote 50 000 wonov (približne 44,74 USD). BamBam sa potom záhadne usmieva a obzerá sa po čakárni.

Ukážka sa pýta na otázku „Čo urobí BamBam ďalej?“ Či „zdvihne bankovku a potajomky si ju vloží do vrecka“, „naďalej šliape na bankovku, aby ju nikto nevidel“, „po zhliadnutí ju ignoruje“ alebo „zdvihne ju a rozdelí ju rovnomerne medzi členov “?Relácia si získava záujem, keď sa diváci snažia uhádnuť, čo bude BamBam’s robiť ďalej. Zostaňte naladení a zistite, či ľudia správne uhádnu ďalšiu akciu BamBam.

Dovtedy sledujte teaser nižšie!

zdroj ( 1 )