Sledujte: Park Sung Woong, Ra Mi Ran a Jinyoung B1A4 prinášajú smiech a romantiku, aby ste sa nás „opýtali na čokoľvek“

 Sledujte: Park Sung Woong, Ra Mi Ran a Jinyoung B1A4 prinášajú smiech a romantiku, aby ste sa nás „opýtali na čokoľvek“

Opýtajte sa nás na čokoľvek “ zverejnila ukážku svojej prvej epizódy z roku 2019!

29. decembra varietná šou JTBC umožnila divákom nahliadnuť do jej ďalšej epizódy Park Sung Woong , Ra Mi Ran a B1A4 Jinyoung . Traja herci hrajú v pripravovanom filme „The Man Inside Me“.

Členovia skupiny „Ask Us Anything“ začali kričať, keď uvideli svojich hostí, a Park Sung Woong povedal: „Stále ste chaotickí.Lee Soo Geun zažartovala: „Je to prvýkrát, čo som sa stretla s riaditeľkou,“ a Ra Mi Ran pokračovala v vtipe a predstavila sa, akoby bola riaditeľkou.

Kang Ho Dong | potom to uhádol Seo Jang Hoon bol dôvod, prečo sa Park Sung Woong opäť objavil v show. Počas predchádzajúceho vystúpenia herca náhodne zamkol pery so Seo Jang Hoon.

Park Sung Woong odpovedal: 'Ako na to môžem zabudnúť?' Keď Jinyoung hovoril o pití vína s Park Sung Woongom v jeho dome, Seo Jang Hoon predstieral, že žiarli a podnecoval milostný trojuholník.

Lee Sang Min navrhol nápad na film a Lee Soo Geun dodal, že herci sú zamilovaní do Ra Mi Ran, ktorá je najkrajším dievčaťom na škole.

Ra Mi Ran a Super Junior's Kim Heechul pokúsila sa zahrať scénu, ale hneď, ako uvidela jeho tvár, vybuchla do smiechu. Lee Soo Geun sa tiež snažil pôsobiť ako školský tyran a udrel Park Sung Woongovi do tváre, ale to herca vytrhlo z charakteru a šiel po Lee Soo Geun.

„Ask Us Anything“ sa vysiela v sobotu o 21:00. KST.

Pozrite si klip nižšie!