Spoluhviezda Clarke Peters z Da 5 Blood od Chadwicka Bosemana ľutuje, že ho odsúdila na scéne

 Chadwick Boseman's 'Da 5 Blood's Co-Star Clarke Peters Regrets Judging Him on Set

Clarke Peters hovorí po vypočutí Chadwick Boseman šokujúca smrť z rakoviny hrubého čreva minulý týždeň.

68-ročný herec, ktorý spolupracoval s Chadwick na S 5 krvami , prezradil, že ľutuje súdenie Čierny panter hviezda počas natáčania Spike Lee film.

„Keď sa na to obdobie pozriem späť, musím s trochou ľútosti povedať, že som v tomto prostredí pravdepodobne nebol najaltruistickejší. Ale spätný pohľad nás naučí veľa vecí,“ povedal počas rozhovoru Dobré ráno Británia .

Pokračoval: „V podstate hovorím o tom, že moja žena sa pýtala, aký bol Chadwick. Zo spolupráce s ním som bol naozaj nadšený. Povedal som: ,Myslím, že je trochu vzácny.‘ A ona povedala: ,Prečo?‘ A ja: ,Pretože je obklopený ľuďmi, ktorí sa mu podlievajú.‘“

„Má čínskeho praktizujúceho, ktorý mu masíruje chrbát, keď odchádza zo súpravy. Má maskérku, ktorá mu masíruje chodidlá. Je tam jeho priateľka a drží ho za ruku,“ Clarke odvolal. 'A myslím, že tá vec s Black Pantherom mu prerástla do hlavy.'

Teraz, keď sa pozrieme späť a uvedomíme si to Chadwick v skutočnosti bojoval o život v boji s rakovinou, Clarke ľutuje, že ho odsúdil, a emocionálne premýšľal o tom, ako sa mu darilo.

'Teraz musím... ľutujem, že som mal také myšlienky, pretože sa oňho skutočne starali.'

Začiatkom dnešného dňa bolo odhalené len a málokto skutočne vedel čo Chadwick prechádzal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Youngblood a Otis🩸

Príspevok zdieľaný používateľom Clarke Peters (@clarkepetersofficial) na