Stray Kids, ATEEZ, ENHYPEN, NewJeans, TXT, BTS, SEVENTEEN, NCT 127 a ďalšie Sweep Top miesta v rebríčku svetových albumov Billboard

  Stray Kids, ATEEZ, ENHYPEN, NewJeans, TXT, BTS, SEVENTEEN, NCT 127 a ďalšie Sweep Top spots on Billboard's World Albums Chart

Billboard zverejnil svoje Svetové albumy graf na týždeň končiaci 30. decembra!

Zatúlané deti „najnovší mini album“ ROCKOVÁ HVIEZDA “ sa vrátil na vrchol tohtotýždňového grafu, čím bol na prvom mieste (a celkovo šiesty týždeň v rebríčku) už tretí týždeň po sebe. „ROCK-STAR“ sa tento týždeň vyšplhala aj na niekoľko ďalších rebríčkov Billboard, vrátane Billboard 200, kde sa dostala na 41. miesto.

Po dvoch po sebe nasledujúcich týždňoch na prvom mieste v rebríčku svetových albumov, ATEEZ najnovší album “ THE WORLD EP.FIN: WILL “ klesol tento týždeň na 2. miesto. „THE WORLD EP.FIN: WILL“ sa tiež stal prvým albumom skupiny, ktorý sa kedy dostal do rebríčka tri po sebe nasledujúce týždne v top 55 rebríčka Billboard 200.

ENHYPEN najnovší mini album “ ORANŽOVÁ KRV “ sa v piatom týždni stabilne držal na 3. mieste v rebríčku svetových albumov, okrem toho, že sa tento týždeň vyšplhal späť na 105. miesto v rebríčku Billboard 200.

NewJeans “ Vstať ” si v 22. týždni udržal svoju pozíciu na 4. mieste v rebríčku svetových albumov a tiež prehupol cez 30 miest tento týždeň v rebríčku Billboard 200.

medzitým TXT je “ Kapitola s názvom: FREEFALL “ sa v rebríčku svetových albumov držal na 5. mieste v desiatom týždni po sebe.

10 rokov po vydaní, BTS mini album z roku 2013“ O!RUL8,2? ” debutoval v rebríčku World Albums na 6. mieste tento týždeň.

SEDEMNÁSŤ najnovší mini album “ SEDEMNÁSKE NEBO “ zostal na siedmom mieste v deviatom týždni v rebríčku svetových albumov, zatiaľ čo antologický album BTS z roku 2022 “ Dôkaz ” zavŕšil svoj 80. týždeň v rebríčku na 8. mieste.

Zatúlané deti“ ★★★★★ (5 hviezdičiek) “ zostal silný na 9. mieste v 29. týždni rebríčka, po ktorom nasledoval NCT 127 je “ Overenie faktov ” na čísle 11 (v 11. týždni) a aespa je “ dráma ” na čísle 12 (v šiestom týždni).

Nakoniec debutové EP NewJeans “ Nové džínsy “ opäť vstúpil do rebríčka na č. 14 (označuje svoj 46. týždeň v tabuľke po sebe) a LE SSERAFIM „ NEODPUSTNÝ ” obhájila pozíciu na 15. mieste (v 31. týždni).

Všetkým umelcom blahoželáme!

Sledujte vystúpenia Stray Kids, ATEEZ, ENHYPEN, NewJeans, TXT, NCT 127, aespa a LE SSERAFIM 2023 SBS Gayo Daejeon na Viki nižšie:

Sledovať teraz