Sunye Shows Off Her Baby Bump A Two Beautiful Dcéry na nových fotkách

 Sunye Shows Off Her Baby Bump A Two Beautiful Dcéry na nových fotkách

Sunye zdieľa sériu krásnych fotografií, na ktorých je vidieť jej bábätko a dve krásne dcérky!

25. decembra Sunye zverejnila na svojom osobnom instagramovom účte fotografie s popisom: „Veselé Vianoce! Som veľmi vďačná, že som matkou týchto dvoch anjelov. Mali sme také nezabudnuteľné fotenie pri príležitosti narodenia nášho tretieho bábätka.“ Potom vysvetlila, že jej dcéry mali na sebe šaty hanbok, ktoré navrhla ako súčasť projektu na pomoc sirotincom na Haiti.

Na fotografiách je Sunye, ako predvádza svoje bábätko v pletených čiernych šatách, zatiaľ čo jej dcéry ju zasypávajú objatiami a úsmevmi.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veselé Vianoce!!✨? Super ĎAKUJEM, že som mamou týchto dvoch anjelikov ????. Mali sme také nezabudnuteľné fotenie na oslavu príchodu nášho bábätka č. 3, pričom moje dievčatá mali na sebe tieto roztomilé @petalsfortasi hanbok šaty, ktoré som spolu navrhol. Som veľmi poctený, že môžem byť súčasťou tohto projektu na pomoc našim sirotincom na Haiti. Pridajte sa k nám v našom úsilí. Pozrite si ich na www.petalsfortasi.com. Wishing you a warm Christmas surrounded by the ones you love! ? 여러분, 메리크리스마스~~ 곧 우리가족에게 올 셋째를 기념하며 Petals for Tasi와 콜라보한 한복드레스를 입고 아이들과 사진촬영을 했어요^^ Bol to zábavný čas ako darček? Je pre nás veľkou cťou, že môžeme prostredníctvom tejto spolupráce pomôcť detskému domovu na Haiti! Majte všetci teplé Vianoce a zdieľajte svoje teplé srdce s Petals for Tasi!!??

Príspevok zdieľaný používateľom Sunye Min (@sunye.m) zapnuté

Sunye je bývalá členka Wonder Girls, ktorá sa vydala v roku 2013 a presťahovala sa do Kanady za manželom. Oficiálne opustila skupinu v roku 2015 a nedávno sa začala vracať do televízie v rôznych reláciách ako JTBC „Stranger“ a MBC „. Spevák Kráľ masiek .“ V auguste ona podpísaný zmluvu so spoločnosťou Polaris Entertainment a oznámil v septembri, že bola tehotná s tretím dieťaťom. Očakáva sa, že Sunye porodí v januári 2019.

zdroj ( 1 )