Talentová agentúra UTA zníži platy kvôli zdravotnej kríze a lídri spoločností sa vzdajú platov

 Talentová agentúra UTA zníži platy kvôli zdravotnej kríze a lídri spoločností sa vzdajú platov

Zamestnanci hollywoodskej talentovej agentúry UTA (United Talent Agency) bude znižovať platy počas súčasnej zdravotnej krízy, ktorej svet čelí.

CEO UTA Jeremy Zimmer a spolupredsedov Jay Sures a Dávid Kramer oznámili, že sa vzdajú svojich platov na zvyšok roka, aby znížili záťaž na zvyšok zamestnancov, podľa Rozmanitosť .

Rozhodnutie o znížení platov pre celú spoločnosť bolo prijaté, aby nemuseli prepúšťať.

„Rovnako ako spoločnosti v tomto odvetví a v našej krajine, aj UTA podniká okamžité a bolestivé kroky, aby zabezpečila, že súčasnú krízu verejného zdravia a hospodársku krízu zvládneme čo najsilnejšie,“ uviedol hovorca UTA vo vyhlásení. „Okrem agresívnych opatrení na znižovanie nákladov to zahŕňa aj požiadanie našich kolegov na každej úrovni, aby prijali zníženie miezd, štruktúrované tak, aby naši najstarší kolegovia priniesli najväčšiu finančnú obetu. Porozumenie a podpora, ktorú sme dostali od našich kolegov, sú neuveriteľne potešujúce, rovnako ako ich uznanie, že cieľom týchto náročných krokov je zabezpečiť dlhodobú silu a životaschopnosť našej spoločnosti. Aj keď nevieme, čo prinesie budúcnosť, zaviazali sme sa byť úprimní a transparentní, pokiaľ ide o to, kde sa veci nachádzajú, keď sa spoločne pohybujeme v týchto neprebádaných vodách.“

Medzi klientov UTA patrí Sam Heughan , Timothee Chalamet , Kate Beckinsale , Cynthia Erivo , Chris Pratt , a Evangeline Lilly .