Týždenné rebríčky PLAVE, NewJeans, Jungkook z BTS a FIFTY FIFTY Top Circle

  Týždenné rebríčky PLAVE, NewJeans, Jungkook z BTS a FIFTY FIFTY Top Circle

Kruhový graf (predtým známy ako Gaon Chart) zverejnil svoj rebríček rebríčkov za týždeň od 20. do 26. augusta!

Tabuľka albumov

Virtuálna chlapčenská skupina PLAVE sa tento týždeň umiestnila na vrchole rebríčka fyzických albumov s novým mini albumom “ ASTERUM: Tvar vecí, ktoré prídu ,“ ktorý sa dostal do hitparády na č.1.

Viac ako mesiac po vydaní, EXO najnovší štúdiový album “ EXISTOVAŤ “ vystrelil späť na 2. miesto v rebríčku tohto týždňa.

Špička 'nový mini album víťaza VANNERA' Prišiel som, videl som, vyhral som “ debutovalo na 3. mieste, po ktorom nasledovala skladba FORM od Young Tak na 4. mieste.

Nakoniec, viac ako tri mesiace po prvom vydaní, prvý plnohodnotný album LE SSERAFIM “ NEODPUSTNÝ ” vyšplhal späť na číslo 5 za týždeň.

Celkový digitálny graf + graf streamovania

NewJeans zarobil tento týždeň dvojnásobnú korunu a dostal sa na prvé miesto v celkovom digitálnom rebríčku aj v rebríčku streamingu s ich hitom „ Super hanblivý .“

Prvých päť skladieb v celkovom digitálnom rebríčku a streamingovom rebríčku za tento týždeň bolo úplne rovnakých: NewJeans sa držali na prvých dvoch miestach v oboch rebríčkoch, pričom „Super Shy“ zostala na prvom mieste a „ A ” na č. 2, za ním BTS s Jungkook je “ Sedem “ (s Latto) na č. 3 a Parc Jae Jung’s „Let’s Say Goodbye“ na č. 4.

Nakoniec hit od IVE „ SOM ” sa tento týždeň vyšplhal späť na 5. miesto v oboch rebríčkoch.

Globálny K-Pop Chart

Jungkook sa tento týždeň dostal na vrchol rebríčka Global K-Pop Chart s explicitnou verziou svojho oficiálneho sólového debutového singla „Seven“, zatiaľ čo čistá verzia piesne nasledovala na 3. mieste.

NewJeans získali dve z piatich najlepších miest tohto týždňa, pričom „Super Shy“ stúpol na druhé miesto a „ETA“ si udržal svoju pozíciu na štvrtom mieste.

Nakoniec BTS V sólový singel pred vydaním Miluj ma znova ” drží stabilne na 5. mieste už druhý týždeň po sebe.

Stiahnite si tabuľku

Lee Chan Won ovládol tento týždeň hitparádu digitálneho sťahovania so svojou skladbou „Twist Go Go“, ktorá sa dostala na prvé miesto.

Nová titulná skladba PLAVE “ 6. leto “ debutovali na 2. mieste, zatiaľ čo ich pieseň „I Just Love Ya“ vstúpila do rebríčka na 4. mieste.

Medzitým nová titulná skladba AKMU „ Ľúbim Leeho “ debutovali na 3. mieste, po ktorom nasledoval ich béčkový „Fry’s Dream“ na 5. mieste.

Sociálna tabuľka

FIFTY FIFTY sa tento týždeň dostalo na prvé miesto v rebríčku sociálnych sietí, za ním NewJeans na druhom mieste a Jungkook na treťom mieste.

medzitým BLACKPINK a BLACKPINK's Jisoo sa držali na svojich príslušných miestach na 4. a 5. mieste.

Všetkým umelcom blahoželáme!

Pozrite si show o prežití idolov „Peak Time“ s titulkami na Viki nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )