Yoo Jae Suk navrhuje roztomilé meno páru pre Lee Kwang Soo a Lee Sun Bin na tému „Running Man“

 Yoo Jae Suk navrhuje roztomilé meno páru pre Lee Kwang Soo a Lee Sun Bin na tému „Running Man“

Nadchádzajúca epizóda seriálu SBS „ Bežiaci muž ” bude určite zaujímavý, pretože sa uskutoční špeciálna tlačová konferencia Lee Kwang Soo !

Epizóda, ktorá sa bude vysielať 13. januára, bude nasledovať obsadenie „Running Man“, ako na ňu reagujú najnovšie správy vzťahu Lee Kwang Soo s Lee Sun Bin . Súčasťou otvorenia bude prekvapivá tlačová konferencia, na ktorej ostatní herci zasypú Lee Kwang Soo otázkami. Poznamenal: „Vec, ktorej som sa najviac bál, keď sa objavili správy o zoznamke, bolo tento pondelok. Prosím, choďte jeden po druhom!'Yoo Jae Suk mal tiež roztomilú prezývku pre pár, Ri-Ri (Lee-Lee) Couple. Na otázku, prečo si vybral toto meno, zvolal: „Lee Kwang Soo a Lee Sun Bin! Zamilovaný ~ Navždy~ ( Saranghari ~ Yeongwonhari ~ )“ Lee Kwang Soo bol plachý a nedokázal zdvihnúť hlavu a Yoo Jae Suk prilial viac oleja do ohňa, keď kričal: „Jediný pár, ktorý sa stretol s Ri-Ri Couple, je Song-Song Couple ( Pieseň Joong Ki a Pieseň Hye Kyo )!' Jeho komentáre rozosmiali všetkých, najmä preto, že Song Joong Ki a Lee Kwang Soo sú blízki priatelia.

Nadchádzajúca epizóda bude mať aj tému „Tajomstvo môjho klanu“. Herci budú o sebe navzájom prezrádzať tajomstvá a odhaľujú veci, na ktoré nebol pripravený ani produkčný štáb.

“Running Man” sa bude vysielať 13. januára o 17:00. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )