Yoo Seung Ho, Jo Bo Ah a Kwak Dong Yeon sa stretávajú na streche vo filme „My Strange Hero“

 Yoo Seung Ho, Jo Bo Ah a Kwak Dong Yeon sa stretávajú na streche vo filme „My Strange Hero“

Nové fotografie „ Môj zvláštny hrdina ” odhaliť medzi nimi trojstrannú strechu Yoo Seungho , Jo Bo Ah a Kwak Dong Yeon .

Romantická komediálna dráma SBS „My Strange Hero“ od pondelka do utorka je o Kang Bok Soo (hrá ho Yoo Seung Ho), ktorý je vylúčený zo školy po tom, čo bol falošne obvinený z násilia. O niekoľko rokov neskôr sa Kang Bok Soo vracia na rovnakú strednú školu ako dospelý, aby sa pomstil, no jeho plány zlyhajú, pretože sa namiesto toho zmieta v sérii neočakávaných incidentov.

Pri „incidente“, ktorý sa stal pred deviatimi rokmi, Oh Se Ho (hrá Kwak Dong Yeon) spadol zo strechy školy a Son Soo Jeong (hrá Jo Bo Ah) bol svedkom toho, ako Kang Bok Soo hľadel na Oh Se Ho cez okraj. strechy. Oh Se Ho a Son Soo Jeong poukazujú na Kang Bok Soo ako na vinníka a Kang Bok Soo je odvlečený na políciu.Na zverejnených snímkach sa títo traja stretávajú ako dospelí a ukazuje sa, že vedú napätý rozhovor, keď sa zhodou okolností stretnú na streche, kde sa incident odohral pred deviatimi rokmi. Produkčný štáb povedal: „Toto je dôležitá scéna, kde Kang Bok Soo, Son Soo Jeong a Oh Se Ho prvýkrát hovoria o ‚incidente‘. Prosím, tešte sa na zistenie skutočného príbehu, keď sa traja ľudia po prvýkrát po deviatich rokoch znovu stretnú. Dnešná epizóda bude začiatkom napínavej pomsty proti strednej škole, kde ‚šťastie je striktne založené na hodnotení‘.“

„My Strange Hero“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 22:00. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )