Yoon Hyun Min a Seo Ji Hoon ukážky dvoch rôznych módnych typov na tému „Mama Fairy and the Woodcutter“

 Yoon Hyun Min a Seo Ji Hoon ukážky dvoch rôznych módnych typov na tému „Mama Fairy and the Woodcutter“

Min. Yoon Hyun Postavy Seo Ji Hoon a Seo Ji Hoon sú veľmi odlišné – a je to vidieť aj na tom, čo nosia!

Obaja hrajú romantickú mužskú hlavnú úlohu v TVN Mama víla a drevorubač “, kde jeden z nich je predurčený stať sa reinkarnovaným manželom Moon Chae Won/ Choď Doo Shim rozprávková postava. Pracujú spolu na univerzitnom oddelení biológie, kde je Yoon Hyun Min profesorom a Seo Ji Hoon je jeho asistentom učiteľa. Vďaka rôznym zamestnaniam a rôznym osobnostiam majú rôznu módnu estetiku.

Yoon Hyun Min je takmer vždy videný vo formálnom obleku, vzhľade, ktorý sa hodí k jeho postave Jung Yi Hyun ako chladného a odfláknutého profesora biológie, ktorý neznáša nečistoty ani choroboplodné zárodky. Tiež ukazuje nepretržitú profesionalitu jeho postavy, ktorá sa vzťahuje aj na jeho osobný život.

Medzitým si Seo Ji Hoon osvojí ležérnejší vzhľad – ako postgraduálny študent vyzerá vždy zložený, no ležérnejším spôsobom ako profesor. Na ležérne džínsy si zvyčajne navrství formálnejšiu svetrovú vestu a zvolí typický vzhľad „college boyfriend“.

Odlišujú sa aj ich typy modernej módy Moon Chae vyhral 's charakter, ktorý často chodí v tradičnom oblečení, a ich potenciál minulé ja ako drevorubač .

Aký typ štýlu preferujete?

Pozrite si najnovšiu epizódu „Mama Fairy and the Woodcutter“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )