Yoon Jong Shin hovorí, že má na mysli V pre BTS pre pieseň, ktorú napísal

  Yoon Jong Shin hovorí, že má na mysli V pre BTS pre pieseň, ktorú napísal

Yoon Jong Shin naozaj si užíva hlasy členov BTS!

Slávny spevák, skladateľ a hudobný producent, ktorý je zároveň zakladateľom a šéfom Mystic Entertainment, v priamom prenose na YouTube 25. novembra porozprával o BTS. Jeho najnovší projekt — „Talgokki“ — je séria, v ktorej len píše piesne pre akéhokoľvek interpreta, ktorý chce, len preto, že chce, bez akejkoľvek oficiálnej dohody o spolupráci. Prvým umelcom v jeho sérii je BTS.

Keď sa ho divák počas vysielania opýtal, či počul Jungkooka spievať „Makgulina“, odpovedal, že to počul. 'Jungkook je naozaj dobrý v speve,' povedal Yoon Jong Shin. 'Je naozaj dobrý v speve a naozaj sa mi páči jeho hlas.'

Yoon Jong Shin dostal aj otázku, koho iného má rád. Odpovedal: „Pre mňa je Jungkook skvelý, ale hlas V je naozaj skvelý. Hlas V je naozaj očarujúci. Hlas Jimina[ho] je tiež skvelý a hlas V je — Úprimne povedané, v piesni, ktorú som predtým vytvoril, je na začiatku časť, o ktorej si myslím, že by bolo dobré, keby ju zaspieval V.“ Pokračoval: „Hlas V je veľmi jedinečný. Veľmi jedinečné a očarujúce.”

Komentátor tiež uviedol, že Jungkook je fanúšikom Yoon Jong Shina. Yoon Jong Shin odpovedal: „Počul som to. Som naozaj vďačný.' Potom povedal, že aj keď už napísal pieseň, premýšľa o napísaní ďalšej kvôli pozitívnym reakciám. Z jeho prejavu nie je jasné, kvôli nedostatku zámen a priamo pomenovaných osôb a jeho neúplným vetám, či hovorí o tom, že už napísal pieseň pre BTS alebo Jungkooka a či nová pieseň, ktorú chce napísať, je pre BTS a Jungkooka. .

Yoon Jong Shin povedal, že v decembri plánuje dokončiť kapitolu BTS vo svojom projekte písania piesní.

V tiež spomenul, že je fanúšikom hudby Yoon Jong Shin. Počas rozhovoru v júli, keď bol požiadaný, aby pomenoval pieseň, o ktorú by mal záujem, V odpovedal výberom skladby „Exhausted“ od Yoon Jong Shina.

Mali by ste záujem vidieť spoluprácu medzi BTS a Yoon Jong Shin?

Poznámka redaktora: Tento článok bol z dôvodu presnosti aktualizovaný podľa dostupných klipov, pretože celá epizóda ešte nebola nahraná.

zdroj ( 1 )