Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok testujú svoje šermiarske umenie v „Poslednej cisárovnej“

 Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok testujú svoje šermiarske umenie v „Poslednej cisárovnej“

Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok sa chystajú rozbúšiť srdcia divákov charizmatickou akčnou scénou v seriáli SBS Posledná cisárovná “!

Vo filme „Posledná cisárovná“ Choi Jin Hyuk hrá rolu Na Wang Shik/Chun Woo Bin, ktorý sa po prísľube pomsty stane cisárskym bodyguardom, zatiaľ čo Shin Sung Rok hrá rolu cisára Lee Hyuka.

Nadchádzajúca epizóda bude sledovať týchto dvoch, ako sa zapoja do boja o šerm. Nové fotografie ukazujú dvojicu zomknutú v tvrdej bitke, ich súťažná séria prechádza, keď sa navzájom vyhýbajú úderom a snažia sa získať prevahu. Hovorí sa, že táto scéna je strhujúca, pretože dve postavy sa pohybujú ako blesky, aby vytvorili rýchlu a vzrušujúcu scénu.Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok sa vraj počas natáčania scény mimoriadne sústredili. Vedeli, že musia byť úplne zosynchronizované, aby scéna fungovala, a ich schopnosť rýchlo zachytiť potrebné pohyby bola zvýšená ich prirodzenou atletikou, aby vytvorili dokonalý záber. Dávali pozor, aby sa vyhli zraneniam a pre miesto činu urobili maximum.

Produkčný štáb uviedol: „Bude to zmysluplná scéna, kde si Lee Hyuk a Chun Woo Bin budú navzájom potykať. Po ich plavecká bitka , zapoja sa do boja s mečom, ktorý vytvorí charizmatickú scénu s rýchlym tempom, takže s tým prosím počkajte.“

Bitka Choi Jin Hyuka a Shin Sung Roka bude súčasťou nadchádzajúcej epizódy „Posledná cisárovná“, ktorá sa bude vysielať o 22:00. KST 5. decembra.

Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )