Kim Kardashian hovorí, že Taylor Swift klame, ale túto jednu vec nepopiera

  Kim Kardashian hovorí, že Taylor Swift klame, ale neklame't Deny This One Thing

Kim Kardashian hovorí v reakcii na Taylor Swift , kto j ust reagoval na únik z celého jej telefonátu v roku 2016 s Kanye West .

Raz volal Taylor do telefónu a požiadať ju, aby spustila jeho pieseň „Famous“, na ktorú sa spomína. Po vydaní piesne bola rozrušená, keď zistila, že ju nazval „b-tch“ a vydala vyhlásenie v reakcii na skladbu. Kim potom zverejnila niekoľko krátkych videoklipov z telefonátu v snahe dokázať, že o piesni vedela.

Rýchly posun vpred takmer o štyri roky neskôr, Taylor cítil sa ospravedlnený, keď bol uvoľnený úplný telefonát a to dokázalo jej stranu príbehu.

Kim zverejnila nižšie uvedené vyhlásenie v pondelok večer (23. marca) na svojich Instagram Stories:

„@taylorswift sa rozhodol znovu rozprúdiť starú výmenu názorov – ktorá sa v tomto momente javí ako veľmi samoúčelná vzhľadom na utrpenie, ktorému práve teraz čelia milióny skutočných obetí. Pred pár dňami som necítil potrebu to komentovať a v skutočnosti som naozaj zahanbený a pohoršený, že to robím práve teraz, ale keďže o tom stále hovorí, mám pocit, že nemám na výber odpovedať, pretože v skutočnosti klame,“ Kim napísala na svoj Instagram Stories.

'Aby bolo jasné, jediný problém, ktorý som kedy mal v tejto situácii, bol tento Taylor klamala prostredníctvom svojho publicistu, ktorý uviedol, že „ Raz nikdy som nezavolal, aby som požiadal o povolenie...“ Jasne hovorili, takže som vám to všetkým umožnil vidieť,“ Kim pridané. „Nikto nikdy nepopieral, že slovo „mrcha“ bolo použité bez jej súhlasu. V čase, keď spolu hovorili, skladba ešte nebola úplne napísaná, ale ako každý môže vidieť vo videu, vo svojom vyhlásení zmanipulovala pravdivosť ich aktuálnej konverzácie, keď jej tím povedal, že „odmietla a varovala ho pred vydaním piesne s také silné mizogýnne posolstvo.“

'Lož sa nikdy netýkala slova sviňa, vždy išlo o to, či tam bol hovor alebo nie, a o tóne rozhovoru,' Kim pokračoval. 'Nikdy som neupravoval záznam (ďalšia lož) - na Snapchat som zverejnil iba niekoľko klipov, aby som vyjadril svoj názor a celé video, ktoré nedávno uniklo, nemení príbeh.'

Kliknite dovnútra a prečítajte si zvyšok správy Kim Kardashian...

'Pridať, Raz ako umelec má plné právo zdokumentovať svoju hudobnú cestu a proces, rovnako ako to nedávno urobila prostredníctvom svojho dokumentu. Raz zdokumentoval výrobu všetkých svojich albumov pre svoj osobný archív, nikdy však žiadny z nich nevydal na verejnú spotrebu a hovor medzi nimi dvoma by zostal súkromný alebo by šiel do koša, keby neklamala a nenútila ma brániť ho,“ povedala.

„Toto bude poslednýkrát, čo o tom hovorím, pretože úprimne, nikoho to nezaujíma. Prepáčte, že vás všetkých týmto nudím. Viem, že všetci riešite vážnejšie a dôležitejšie veci,“ Kim uzavrel.

Môžeš teraz si prečítajte celý prepis telefonátu.

AKTUALIZOVAŤ : Vidieť, čo Taylor “ povedal v reakcii publicista Kim povedala, že speváčka „klamala prostredníctvom svojho publicistu“.