Odkazy Taylor Swift Uniknutý hovor Kanyeho, ktorý vyzýval fanúšikov, aby prispeli na kŕmenie Ameriky

 Odkazy Taylor Swift Uniknutý hovor Kanyeho, ktorý vyzýval fanúšikov, aby prispeli na kŕmenie Ameriky

Taylor Swift nebude zdieľať svoje pocity ten uniknutý telefonát s Kanye West , ale odkazuje na to, keď sa snaží urobiť niečo dobré.

30-ročná speváčka sa v pondelok popoludní (23. marca) poobede prihlásila do svojich príbehov na Instagrame a priznala existenciu uniknutého videa, pričom vyzvala fanúšikov, aby prispeli na organizáciu Feeding America.

„Namiesto toho, aby som odpovedal tým, ktorí sa pýtajú, čo si myslím o videozázname, ktorý unikol, a dokázal, že som celý čas hovoril pravdu o *tom hovore* (viete, ten, ktorý bol nezákonne nahraný, niekto upravené a zmanipulované, aby ma zosnovali a uvrhli mňa, moju rodinu a fanúšikov do pekla na 4 roky)... POŤAHUJTE HORE, aby ste videli, na čom skutočne záleží,“ Taylor napísala o svojom príbehu.

Fanúšikovia, ktorí prešli na príspevok, boli presmerovaní na stránku s darmi Feeding America.

„Svetová zdravotnícka organizácia a Feeding America sú niektoré z organizácií, ktorým som prispieval,“ Taylor pridané. 'Ak máte možnosť, pridajte sa ku mne a prispejte počas tejto krízy.'

Ešte v roku 2016 Raz volal Taylor do telefónu a požiadať ju, aby spustila jeho pieseň „Famous“, v ktorej sa o nej hovorilo. Kým sa pýtala, čo o nej povie, nespomenul, že ju v piesni nazve b-tch.

Teraz môžeš prečítajte si celý prepis telefonátu.