Pledis Entertainment oznamuje zmenu pravidiel YouTube týkajúcich sa obsahu SEVENTEEN

 Pledis Entertainment oznamuje zmenu pravidiel YouTube týkajúcich sa obsahu SEVENTEEN

Spoločnosť Pledis Entertainment vydala vyhlásenie týkajúce sa fungovania ich oficiálnych kanálov YouTube.

Agentúra bola nedávno kritizovaná niektorými fanúšikmi SEDEMNÁSŤ za začatie nahrávania obsahu YouTube skupiny na oficiálny kanál agentúry, a nie na zavedený kanál SEVENTEEN, ktorý má viac ako 3 milióny odberateľov.

CEO Han Sung Soo riešil problém v decembri, keď uviedol: „Je to niečo, čo agentúra musí urobiť, aby pomohla spoločnosti SEVENTEEN rásť, ale fanúšikov sme znepokojili, a preto nás to mrzí.“ Ich novú politiku YouTube opísal ako „prvý krok k zvyšovaniu nášho vplyvu a napredovanie s dobou“ a „rozhodnutie, ktoré sme urobili, aby sme pomohli umelcom z Pledis rozrásť sa do väčšieho tímu“.7. januára bolo prostredníctvom fanúšikovskej kaviarne SEVENTEEN oznámené, že rozhodnutie bolo zrušené a obsah bude v budúcnosti nahraný na kanál SEVENTEEN. Vyhlásenie je nasledovné:

Ahoj. Toto je Pledis Entertainment.

Vyjadrujeme našu vďaku fanúšikom, ktorí naďalej prejavujú veľký záujem a lásku k SEVENTEEN.

Pokiaľ ide o prevádzkovú politiku kanála YouTube spoločnosti SEVENTEEN, o ktorú prejavilo záujem veľa fanúšikov, počas posledných troch týždňov prebiehali hĺbkové diskusie medzi všetkými v Pledis Entertainment vrátane generálneho riaditeľa Han Sung Soo.

Rozhodlo sa, že všetok obsah YouTube súvisiaci so SEVENTEEN bude zverejnený na kanáli SEVENTEEN. Platilo to počnúc upútavkou na nový album SEVENTEEN „You Made My Dawn“, ktorý vyšiel 7. januára o polnoci.

O prevádzkových pravidlách vrátane pravidiel pre YouTube rozhoduje spoločnosť. Zásady a pravidlá však vnímame ako procesy, o ktorých sa rozhodlo, že zodpovedajú úsiliu SEVENTEEN a snažia sa zabezpečiť šťastie fanúšikov. V budúcnosti zvážime pocity fanúšikov a umelcov a pokúsime sa dosiahnuť lepšie výsledky.

Ešte raz ďakujeme SEVENTEEN a ich fanúšikom a prosíme vás o podporu SEVENTEEN.

Ďakujem.

SEVENTEEN sa momentálne pripravuje na comeback 21. januára s „ Urobili ste môj úsvit .“

zdroj ( 1 )