SBS funE reaguje na špekulácie o zapojení Yonga Junhyunga do chatovacej miestnosti s Jung Joon Youngom

 SBS funE reaguje na špekulácie o zapojení Yonga Junhyunga do chatovacej miestnosti s Jung Joon Youngom

SBS funE objasnila predchádzajúce správy, ktoré viedli k špekuláciám, že Highlight's Yong Junhyung bol v a skupinová chatovacia miestnosť , v ktorom Jung Joon Young údajne zdieľané niekoľkokrát zo skrytej kamery.

11. marca správa SBS „8 O’Clock News“ obsahovala ďalšiu správu o chatovacej miestnosti vrátane Seungriho z BIGBANG, ktorá údajne zahŕňala zdieľanie nelegálne urobených videí a fotografií. Na konci správy SBS News odhalilo, že jedným zo spevákov v chatovacej miestnosti bol Jung Joon Young.

Pri poskytovaní dôkazov SBS ukázala na obrazovke účastníka chatovacej miestnosti s názvom „Singer Yong“, čo viedlo k špekuláciám verejnosti, že sa odvolával na Yong Junhyunga. Ihneď potom Yong Junhyungova agentúra Around Us Entertainment obvinenia odmietla.

Vo svojom vyhlásení agentúra vysvetlil že zatiaľ čo Yong Junhyung a Jung Joon Young sú dobrí priatelia, nikdy spolu neboli v skupinovej chatovacej miestnosti. Podľa agentúry bola konverzácia zdieľaná v správe pôvodne z osobnej chatovacej miestnosti medzi týmito dvoma spevákmi v roku 2016, keď sa Yong Junhyung jednoducho spýtal, čo je s Jung Joon Youngom, pretože mal ťažké časy. V tom čase Jung Joon Young odpovedal, že ho chytili, keď natáčal video a posielal ho [priateľom], a Yong Junhyung sa na oplátku spýtal: „Myslíš, že ťa chytila ​​tá žena?

V reakcii na to SBS funE vysvetlila, že správy zverejnené v správe si vymieňali v chatovacej miestnosti medzi Yong Junhyung a Jung Joon Young.

Spravodajský kanál však tiež objasnil, že k výmene správ skutočne došlo v decembri 2015, čo bolo deväť mesiacov predtým, ako bol Jung Joon Young žaloval od svojej bývalej priateľky za natočenie sexuálneho videa bez jej súhlasu. Okrem toho SBS funE odhalilo, že žena, ktorú Jung Joon Young prichytili tajne pri natáčaní, nebola jeho ex priateľka , ale ďalšia žena známa ako „B“.

Yong Junhyung je momentálne nastavený na narukovať v armáde niekedy v apríli.

Zdroj ( 1 )