Skutočný dôvod, prečo Steve Carell opustil 'kanceláriu', je šokujúci!

 Skutočný dôvod, prečo Steve Carell odišiel'The Office' Is Shocking!

Nová kniha „Kancelária: Nevypovedaný príbeh najväčšieho sitcomu z roku 2000“ údajne odhaľuje skutočný dôvod, prečo Steve Carell rozhodol odísť Kancelária pred oficiálnym ukončením predstavenia.

Operátor výložníka/zvukový mixér Brian Wittle bol rozhovor v knihe a prezradil nasledovné chuťovka : „Sedel som s [ Carell ] raz a povedal mi ten príbeh. Robil rozhovor v rádiu a náhodne, takmer nevedome, spomenul, že to môže byť jeho posledná sezóna. Nemal v pláne to povedať nahlas a o ničom sa nerozhodol. Potom povedal, že ľudia spojení so show na ňu nereagovali. Nezavolali a nepovedali: ‚Čo? Chceš odísť?“ Povedal, že od nich nedostal žiadnu odpoveď... Keď sa objavila správa, že o tom uvažuje, ľudia, ktorí sú zodpovední za to, aby ho tam nechali, nevyvinuli veľké úsilie, aby to urobili, kým potom.”

Kaderník Kim Ferry tiež povedal ten istý príbeh a povedal: 'Prišiel termín, kedy mu mali dať ponuku, a prešlo to a oni mu žiadnu ponuku nedali.'

Castingový riaditeľ, Allison Jonesová , tiež potvrdil tento príbeh a dodal: „Ako si spomínam, chystal sa hrať ďalšiu sezónu a potom by s ním NBC z akéhokoľvek dôvodu neuzavrela dohodu... Niekto mu dostatočne nezaplatil. Bolo to úplne šialené. neviem co viac k tomu povedat. Len šialené.'

Steve opustil svoju ikonickú postavu, Michaela Scotta, v sezóne 7. Jeden z Kancelária najväčšie záhady bol nedávno odhalený v posledných týždňoch!